Під час пленарного засідання 3 вересня Верховна Рада України ухвалила кілька законів. Серед них закон, що дозволяє примусове вилучення всього російського майна на території України.

Про це повідомляє пресцентр парламенту в Телеграм.

У проєкті закону зазначається, що конфіскації підлягатимуть всі об’єкти власності Російської Федерації та її резидентів.

Мова йде про «рухоме і нерухоме майно, кошти, вклади у банках, цінні папери, корпоративні права, інше майно (активи), що знаходяться (зареєстровані) на території України, що безпосередньо або через афілійованих осіб належать Російській Федерації та її резидентам».

Вилучення майна здійснюватимуть у зв’язку з суспільною, зокрема, військовою необхідністю. При чому ніякої компенсації чи відшкодування вартості окупанти не отримають.

Рішення про примусове вилучення російського майна буде приймати безпосередньо Рада національної безпеки та оборони України.

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Окрім цього, під час сьогоднішнього засідання парламент прийняв ще 13 законів і одну постанову.

Нагадаємо, що російський бізнесмен обіцяє військовим мільйон доларів за вбивство або захоплення Володимира Путіна.

Читайте також, як ідентифікувати вороже ДРГ.