Володимир Зеленський в проміжках між бомбардуваннями відповів на питання журналістів міжнародних інформагенцій CNN та Reuter.

Він розповів, що Україна бореться за свою землю, за право жити, та свободу і демократію. "Боротиметься українська нація до кінця, до кінця свого життя", - заявив президент 1 березня в Києві. Зеленський відповів на деякі питання міжнародних журналістів.

Він заявив, що Україна буде битися до кінця, але розраховує на підтримку цивілізованого світу. На рахунок вступу до НАТО Зеленський заявив, що хоче мати чіткі і юридичні гарантії цілісності нашої країни та безпеки.

Володимир Зеленський, Youtube
Володимир Зеленський, Youtube

"Якщо НАТО не хочуть брати Україну в альянс через Росію, то нам потрібні гарантії безпеки".

Популярні новини зараз
Подавати показання і платити за газ будемо по-новому: "Нафтогаз" попередив українців про зміни Зніміть свої гроші з карток: пенсіонерам повідомили важливу інформацію Пенсіонерам дали трохи більше тижня: що треба зробити, щоб не залишитись без виплат Роздають повістки прямо у маршрутці: адвокат пояснив, що робити у такому випадку
Показати ще

"Питання не в нас, питання в тому, скільки протримається це (російське) керівництво", - заявив Зеленський.

Він також зазначив, що Україна захищається тому, що ми в себе вдома, захищаємо своїх дітей, дома. Він підкреслив, що це заради майбутнього наших дітей.

"Ви бачите, що ніхто вже не вибирає мети. Гинуть діти, десятки. Ми захищаємо своє право жити", - підкреслив президент.

Щодо ворога він заявляє, що вони тут нічого не знають, і їх послали сюди вбивати та вмирати.

Тому ми і сильніші на своїй землі і буде сильнішими. Крім того, Зеленський заявив, що світ бачить, що треба сідати за стіл переговорів. Та наполіг на тому, що хоче берегти своє населення кожне життя.

Нагадаємо, раніше загарбники на ЧАЕС потерпають від радіації, онкохвороби забезпечено

Як повідомляв портал "Знай.ua", вбитий російський солдат був впревнений, що українці швидко здадуться.

Також "Знай.ua" писав, що для громадян Росії створили сайт зі статистикою воєнних злочинів та втрат армії РФ в Україні.