Українцям рекомендується бути готовим до роботи мобільного зв'язку з перебоями і навіть дойого відсутності. На виручку прийдуть оффлайн-месенджери - в них можна спілкуватися без Інтернету.

Українцям розповіли, як вони працюють. При установці на кілька смартфонів деякі з цих додатків можуть зв'язуватися один з одним безпосередньо через вбудований вай-фай або блютуз.

  • Bridgefy - працює на Android і iOS.
  • Briar - працює на Android.
  • Rumble - працює на Android.
  • Vojer - Програма працює на iOS.

Крім того, Держспецзвʼязку закликала операторів не відключати абонентів у разі відсутності коштів на їхніх рахунках. Про це йдеться на сайті служби.

мобільний зв'язок
мобільний зв'язок

"Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій Держспецзвʼязку звернувся до операторів із рекомендацією не відключати від мобільного звʼязку та доступу до мережі Інтернет абонентів, у яких не достатньо коштів на рахунку або наявна заборгованість. Звʼязок є надзвичайно важливим у тих умовах, в яких Україна перебуває зараз. Нині оператори фіксують великі навантаження на мережі, тому можливі перебої зі звʼязком.", - йдеться у повідомленні. Держспецзв'язку

Популярні новини зараз
За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Василь Ломаченко вирішив повністю закритися від українців: лише московські попи та російські фанати Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку
Показати ще

Також Держспецзвʼязку просить абонентів здійснювати телефонні виклики та обмін повідомленнями у межах необхідності. Тому, якщо не можете додзвонитись – здійснюйте обмін СМС-повідомленнями.

Скрін, відео YouTube мобільний зв'язок
Скрін, відео YouTube мобільний зв'язок