Охоронець, якого викрали і місяцями тримали в полоні, як «кровного раба», зумів втекти і лікується в лікарні після того, як попався на підроблене оголошення про роботу.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Чоловіка викрали і кілька місяців тримали в полоні як «раба крові» після того, як його заманили фальшивим оголошенням про роботу.

Раніше в цьому місяці людина, яка ідентифікує себе тільки як своє прізвище Лі, втік за допомогою члена банди, яка його викрала.

Китайський чоловік в даний час проходить лікування в лікарні, його стан стабільний.

Популярні новини зараз
Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

З серпня 2021 року, банда в Камбоджі щомісяця брала у Лі 800 мл крові.

Ли
Ли

Керівні принципи безпечного донорства крові рекомендують не більше 500 мл на одну донацію.

Повідомляється, що кров була продана приватним покупцям через Інтернет.

Коли минулого тижня його поклали в лікарню, руки Лі були сильно покриті синцями і слідами від уколів.

Чоловік, який працював охоронцем у Шеньчжені та Пекіні, сказав, що відмовився брати участь у шахрайській схемі банди, і, дізнавшись, що він сирота і не може бути використаний для отримання викупу, вони вирішили використовувати його в якості «раба крові».

Лі детально розповів, як семеро інших чоловіків були затримані в одній кімнаті з ним.

Ли
Ли

Через те, що у нього негативна група крові, яка, за словами людини, яка його перевіряла, була «досить цінною», банда взяла у нього більше крові, ніж у інших семи.

Чоловікові пригрозили продати нелегальним збирачам органів, якщо він не здасть їм Свою кров.

Посольство Китаю в Камбоджі направило співробітників відвідати Лі в лікарні і заявило, що попросило камбоджійську поліцію приділити першочергову увагу цій справі.

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що чоловік вкрав маленьку дівчинку прямо з намету.