Незабаром всі закохані зможуть подавати заяву на шлюб онлайн і не чекати в довгій черзі. Це можна буде зробити в додатку "Дія".

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв'ю "ТСН".

"Скоро вже можна буде подати онлайн-заяву на шлюб. Ця послуга у нас в бета-тесті. Але особисто все ж прийти потрібно буде, щоб поставити підписи. Але вже не потрібно особисто подавати заяву, вибирати дату шлюбу, як ми всі це з вами робили. Тепер це можна буде зробити онлайн", – сказав він.

Михайло Федоров. Фото: міністерство і Комітет цифрової трансформації України
Михайло Федоров. Фото: міністерство і Комітет цифрової трансформації України
Михайло Федоров. Фото: міністерство і Комітет цифрової трансформації України

Також в додатку "Дія" з'явиться свідоцтво про шлюб. Однак у Мінцифрі на цей не сильно сфокусовані, адже цей документ не використовується в отриманні інших послуг.

Популярні новини зараз
Зеленському вже ревнувати? Лідер Туреччини Ердоган "підкотив" до Бориса Джонсона на саміті НАТО Фіналіст "Битви Екстрасенсів" Денис Маклашевський напророчив держпереворот у росії: "Президента не повинно бути" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Додаток "Дія"
Додаток "Дія"

"Ми зосереджені на запуску послуги і намагаємося зробити так, щоб реєстри між собою обмінювалися даними. Тобто, щоб не робити багато різних довідок, а щоб реєстри самі між собою забирали дані", — пояснив він.

Нагадавши, українцям розповіли, як правильно викривати корупціонерів: детальна інструкція Мін'юсту. Для українців передбачено додаток, в якому є необхідна інформація

Раніше Знай писав, як змінити прописку без черг, всього в 4 кліка в "Дія": докладна інструкція від Мінцифри. Що слід зробити, щоб змінити місце реєстрації швидко

Також Знай повідомляв, поміняйте пароль: пенсіонерку, назбирала мільйон на машину," кинули " шахраї - за раз відняли 150 тисяч гривень. За останні кілька днів гроші пенсіонерки звичайними транзакціями були переведені на чужий рахунок