Через те, що останнім часом з'являється все більше шахраїв, українським громадянам вирішили повідомити, Як убезпечити себе і самостійно перевірити водійське посвідчення.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі "Апостроф", повідомляв Hyser.

Є відомості про те, що можна самостійно перевіряти водійські посвідчення завдяки сервісу онлайн. Але, є одна маленька заковика-можна перевіряти права тільки пластикового зразка, який видавався в останні роки. Водійські права, які отримували до 2011 року перевірити таким способом неможливо.

Головний сервісний центр МВС заявив про те, що громадяни нашої країни продовжують активно купувати підроблені права. Поліція України досить часто знаходить підроблені водійські посвідчення під час перевірок.

Популярні новини зараз
"Як завжди...": українці з картами "Ощадбанку" отримали прострочки по комуналці, немає сил терпіти За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"
Показати ще

Крім цього, багато українців самі звертаються до співробітників правоохоронних органів з проханнями про допомогу верифікувати документи.

Саме через сформовану і поширену ситуацію головний сервісний центр МВС прийняв рішення розширити функціонал перевірки водійських прав. Це говорить про те, що зараз пошук документа можна здійснювати не тільки за серією і номером, але і за прізвищем водія.

Важливо підкреслити, що водійські посвідчення, які видавалися до 2011 року, мають необмежений термін дії і їх перевірити не можна. Однак це не говорить про те, що їх потрібно міняти на пластиковий документ, який має обмежений термін дії.

"Сподіваємося, що це утримає громадян від необдуманих "покупок". Не довіряйте сумнівним джерелам, фейковим Facebook сторінкам з фото і логотипами сервісних центрів МВС. Державний сервіс завжди має домен "gov.ua" або синю галочку-знак верифікації аккаунта, що підтверджує, що сторінка є офіційною", - заявили в МВС.

Нагадаємо, що українцям розповіли, як правильно викривати корупціонерів: детальна інструкція Мін'юсту

Раніше повідомлялося, що 170 тисяч або в'язниця: як в Україні карають за липові сертифікати про вакцинацію

Також, Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка передбачає підвищення заробітної плати медичним працівникам