Всі українські підлітки від 14 років зможуть отримати виплату в 1000 гривень за повний курс вакцинації проти коронавірусу.

Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів на своєму засіданні 2 лютого.

Так, стало відомо, що 1000 гривень від держави за вакцинацію тепер зможуть отримувати не тільки повнолітні особи, а й підлітки з 14 років, які мають паспорт і номер платника податків. Виплати неповнолітнім почнуться з 7 лютого.

Вакцинація дітей
Вакцинація дітей

Цими грошима можна оплатити отримання освіти, друковані засоби масової інформації, товари спортивного призначення, шкільне приладдя та канцелярські вироби.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Як отримати виплату за вакцинацію підліткам від 14 років
Як отримати виплату за вакцинацію підліткам від 14 років

Варто зазначити, що програма "єПідтримка" триватиме рік – до 18 грудня 2022 року. Всі українці, які не мають додаток "Дія", банківських карт або додатків банків, зможуть отримати 1000 грн за програмою "єПідтримка" з другого кварталу або другого півріччя 2022 року.

Додаток "Дія", скріншот: YouTube
Додаток "Дія", скріншот: YouTube

З початку старту цієї програми нею скористалися вже понад 7,35 мільйона українців.

Нагадавши, невакцинованих українців позбавлять роботи вже днями: кого це торкнеться в першу чергу, і що робити. Українці з сьогоднішнього дня можуть залишитися без роботи. Всьому виною вакцинація

Раніше Знай писав, українці придумали, як витратити "ковидні" гроші на пиво і сигарети - "що тут кримінального?". У наливайку під Києвом обслуговували за" ковидну " тисячу

Також Знай повідомляв, МОЗ дозволив українцям робити довідки в "Дії", більше ніяких черг: інструкція і новий перелік сертифікатів