Глава фракції Слуга народу Давид Арахамія вирішив висловитися стосовно відео ролика з Трухіним, який не так давно з'явився в мережі. Він вважає, що після такого йому не місце у фракції.

Чоловік зазначив, що народному депутату Олександру Трухіну немає місця ні тільки в партії Слуга народу, але і в будь-якій іншій. Все після публікації в мережу ролика з оформленням ДТП, учасником якого був якраз депутат.

Денис Арахамія зазначає, що вони не давали ніяких коментарів, так як чекали офіційних результатів розслідування.

Заява чоловіка, фото: скріншот
Заява чоловіка, фото: скріншот

"Але кадри з натільних поліцейських камер говорять більше, ніж він може сказати в своє виправдання. Вважаю, що Олександру Трухіну не місце ні у фракції, ні в партії Слуга народу. Він повинен негайно вийти самостійно", - заявив глава фракції Слуга народу.

Популярні новини зараз
Виплати 4 тисячі євро: як отримати Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови
Показати ще

Далі Денис Арахамія зазначив, що якщо він не вийде з партії самостійно, то як тільки епідеміологічна ситуація в країні покращиться, буде зібраний кворум і проведено результативне голосування.

Давид Арахамія. Фото: liga.net
Давид Арахамія. Фото: liga.net
Давид Арахамія. Фото: liga.net

Що стосується інших питань - він повинен співпрацювати зі слідством, щоб відповісти суспільству на питання, які стосуються аварії.

Варто відзначити, що аварія сталася ще в серпні минулого року, і там народний депутат намагався дати хабар співробітнику правоохоронних органів за те, щоб його відпустили, і він зник з місці аварії.

Він говорив, що сильно спізнюється на засідання Верховно Ради, і попросив по тихому піти.

- Давай я тихесенько зараз в ліс піду?

- Не вийде.

- Я з Денисом поговорю.

- З яким Денисом?

- Монастирським (міністром внутрішніх справ, колишнім нардепом від СН).

Нагадаємо, що Арахамія, Ківа, Тищенко: топ депутатів-прогульників Верховної Ради

Раніше повідомлялося, що євродепутатка емоційно відреагувала на заяву Арахамії по США

Також, Арахамія визнав, що загрози Венедиктову Ахметову мають політичний контекст.