Роман між Аді Тіммерманс і шимпанзе закінчився після того, як зоопарк заборонив їй брати участь у їх "щотижневих зустрічах", оскільки це негативно впливало на соціальні навички тварини.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Жінка стверджувала, що у неї був дивний "любовний роман" з шимпанзе, якого вона відвідувала щотижня, щоб посилати йому повітряні поцілунки.

Еді Тіммерманс є постійним відвідувачем зоопарку протягом чотирьох років і дуже прив'язалася до 38-річного шимпанзе.

Їх щотижневі зустрічі включали повітряні поцілунки та привітання через скло вольєра для шимпанзе.

Популярні новини зараз
Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем" Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Але минулого літа роману прийшов кінець, коли співробітники заборонили їй відвідувати зоопарк, стверджуючи, що вона приносить тварині більше шкоди, ніж користі.

Аді і шимпанзе
Аді і шимпанзе

Аді звернулася до місцевих мовників у Бельгії, заявивши, що Чита теж збожеволів би без її візитів.

Вона сказала: "Я люблю цю тварину, і він любить мене. У мене більше нічого немає. Чому вони хочуть це забрати?"

Проте в зоопарку вважали, що спілкування чіти з Аді загальмувало його соціальні навички з іншими тваринами.

У зоопарку заявили: "Тварина, яка занадто зосереджена на людях, менш шанована своїми однолітками. Ми хочемо, щоб Чита була якомога більше шимпанзе. У неробочий час в зоопарку він повинен проводити 15 годин на день у своїй групі. Ми хочемо дати йому шанс бути максимально щасливим".

Шимпанзе
Шимпанзе

У повідомленнях говориться, що Чита ріс як домашня тварина і був подарований зоопарку, коли став занадто великим і некерованим.

З тих пір він намагався поєднуватися з іншими шимпанзе і навіть пошкодив спину в бійці в 2008 році.

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що коали можуть вимерти.