Підліток, втративший друга, який потонув в каналі, став вірусним в соціальних мережах після того, як вона отримала сердечне повідомлення з "загробного світу" і поділилася ним в Інтернеті.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

19-річна Тейлор МакКормак з Ессекса отримала на Різдво Build-a-Bear із записом голосу свого друга Родні Зіноро, трагічно потонулого в каналі в травні 2020 року.

У відео, яке з тих пір подивилися мільйони людей на TikTok, видно, як Тейлор стискає руку плюшевого ведмедика до того, як чується голос Родні, а Тейлор переповнюється емоціями.

Тейлор сказав: "Той факт, що його голос звучить як плюшевий, він такий чистий, і я можу обійняти його і слухати, коли мені сумно, тому я думаю, що був просто щасливий".

Популярні новини зараз
Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

Тейлор МакКормак
Тейлор МакКормак

Відео набрало тисячі переглядів, і багато користувачів TikTok поділилися повідомленнями про любов і підтримку.

Друг Тейлора Родні був знайдений мертвим у травні 2020 року, коли його тіло було витягнуто з каналу у Великому Манчестері.

Дует був кращими друзями і підтримував тісні стосунки, навіть коли Родні переїхав до Манчестер з Ессекса за кілька років до своєї смерті.

Тейлор описала Родні як "справжню людину", яка "буквально висвітлювала кімнату, як тільки входила".

Родні
Родні

У минулому році на Різдво Тейлор отримала іграшку Build-a-Bear від своєї молодшої сестри Медді.

Вона назвала чарівний подарунок на честь свого найкращого друга Родні, розповідаючи про те, як плюшевий ведмедик підтримував її, коли вона боролася зі своїм психічним здоров'ям після того, як їй було важко пережити його відхід.

Вона сказала: "Якщо мені сумно, я можу просто поговорити з ним, тому що у нього його голос".

Ведмедик
Ведмедик

Ніхто не знає, що сталося з Родні, оскільки розтин Міністерства внутрішніх справ показав, що він помер в результаті утоплення без травм в результаті втручання третіх осіб.

Нагадаємо, що у мережі розповіли подробиці про загиблих нацгвардійців, яких вбив товариш по службі.