Сміттярі у Великобританії стали мішенню щурів через різке зростання популяції паразитів під час блокування covid — робітникам доводилося надягати штани в шкарпетки, щоб вони їх не кусали.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Зростаюча кількість паразитів змусила смітників розбивати сміттєві баки, перш ніж поводитися з ними, щоб відлякати десятки гризунів, що харчуються харчовими відходами.

І експерти кажуть, що проблема посилюється тим, що є їжа на винос і ресторани не утилізують її належним чином.

Збирачі сміття повинні бити сміттєві баки перед тим, як взятися за них, щоб відлякати десятки гризунів, що гризуть сміття.

Популярні новини зараз
"Ти помер": на росії влаштували похорони Дмитра Дюжева ЗСУ показали росіянам, як використовують трофейну техніку проти окупантів: "Вже згодився" Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі"
Показати ще

Популяція щурів у Великобританії різко зросла під час блокування приблизно до 150 мільйонів, але вважається, що вона зростає, оскільки багато збирачів сміття не працюють через обмеження Covid, в результаті чого збільшується кількість побутового сміття.

Щур
Щур

Сміттярі кажуть, що переповнені баки піддають їх ризику нападу гризунів.

Смітник Марк Тейлор, 44 роки, з Аддінгема, розповів нам: "Коли ми йдемо очищати відро для сміття в понеділок, потік щурів тікає в безпечне місце. Дуже погано, якщо це продовольчий магазин або ресторан, і вони не закрили кришку. Ми б'ємо сміттєві баки великою палицею, а потім даємо їм пару хвилин, щоб вони втекли. Це жахливо".

Холл додав: "Наші оператори щодня стикаються з щурами, але по понеділках особливо погано, і наші команди щиро турбуються про те, що їх можуть вкусити".

Кадри показують, як одному робітнику доводиться тягати сміттєві баки до вантажівки, що очікує, а до 12 щурів тікають від сміття, коли він рухається і штовхає сміттєві баки.

Сміттяр
Сміттяр

Компанія стурбована тим, що працівники можуть бути укушені наляканими шкідниками, намагаючись відлякати їх.

Операційний директор компанії зі збору відходів Divert.co.uk Адам Бейлі сказав: "Якщо їх потривожити, шкідники впадають в паніку і розбігаються у всіх напрямках. Наші команди тепер вступають в бій з брюками, заправленими в черевики, і туго застебнутими манжетами рукавів. Але це ще не гарантія".

Нагадаємо, що люди змушені тікати з ЖК через навалу гризунів.