Домовласників в маєтку в Альтрінчамі, Великий Манчестер, змушують продавати свої будинки після того, як вони страждають від паразитів, комах і запахів. Жителі звинувачують у цьому установку для утилізації відходів.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Житловий комплекс у Великому Манчестері змушує людей розпродавати будинки після того , як їх життя було зіпсоване щурами, комахами і неприємними запахами.

Жителі Грейт-Оук-Драйв в Альтрінчамі кажуть, що їхнє життя стає нестерпним через роботи на сусідньому сміттєпереробному заводі.

Місцеві жителі кажуть, що через роботи на блоці по території бродять паразити, мухи і пил, а також поширюються жахливі запахи.

Популярні новини зараз
Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові Після січня одразу прийде рання весна: прогноз від народного синоптика на лютий Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Мухи
Мухи

Одна мешканка на ім'я Катаріна, яка не захотіла називати своє повне ім'я, купила собі квартиру в минулому році і сказала, що ніколи б не купила її, якби знала про проблеми.

У бесіді з Manchester Evening News Катаріна сказала: "Кількість пилу, яку я збираю, просто неймовірна. Вікна миють щотижня, але я не відчуваю, що вони коли-небудь миються. Я люблю сади з травами, але не впевнена, що зможу їх завести. Мені довелося купити пастки для мух. У мене за ніч було близько 20 мух. Коли я вперше переїхала, я подумала, що щось померло в моїй квартирі".

Щур
Щур

Інший житель стверджував, що бачив, як паразити лютують по вулицях, і каже, що вони бачили на вулиці до чотирьох дохлих щурів.

Агентство з навколишнього середовища проводить розслідування у зв'язку зі скаргами місцевих жителів на зараження, але в червні 2021 року це місце було недавно проінспектовано, і рівень запиленості не був визнаний надмірним.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", в елітному ЖК знайшли підпільну кухню з щурами.