Це може бути пес, койот або щось інше, так як чиновники дикої природи вирішили зробити ДНК, щоб з'ясувати, що це за тварина.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Таємнича тварина, врятована жінкою в Америці, збила з пантелику експертів з дикої природи, оскільки вони не можуть вирішити, що це таке.

Крістіна Ейт з Пенсільванії вирішила провести розслідування після того, як на початку цього тижня виявила відбитки лап біля своїх дверей.

Вона думала, що знайде на волі сусідську собаку, але замість цього знайшла невідому тварину біля свого будинку.

Популярні новини зараз
Збожеволівший Лукашенко підписав закон про смертну кару за замах на вчинення теракту: вже звинуватили опозицію Кіра Рудик потрапила в ганебний скандал: "Хочеться хайпанути" До кінця літа: у МВС заявили, коли Україна відвоює окупований Донецьк та Луганськ Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

"Я виглянула з-за дверей, і саме тоді я помітила тварину зліва. І воно було таким наляканим, холодним і тремтячим", - сказала вона.

Тварина
Тварина

Ейт каже, що вона обережно відвела тварину до свого підвалу і зателефонувала в рятувальну службу TJ, яка допомогла доставити тварину в Wildlife Works.

Морган Беррон, який працює в компанії з консервації, сказав: "Вони привезли його сюди, і я, чесно кажучи, не можу точно сказати, що це таке. Потрібно бути обережними, оскільки вони можуть бути переносниками сказу, і оскільки це може бути койот, ми можемо залишити його тут і зробити генетичне тестування".

Реабілітолог дикої природи сказала, що не може з упевненістю сказати, що це за тварина, незважаючи на її підготовку.

Тварина
Тварина

"За поведінкою він дуже боязкий, дуже наляканий і зовсім не агресивний, що змушує мене схилятися до собаки", — додала вона.

Представники дикої природи підтвердили, що тварину лікують від корости і в даний час тримають в ізоляції.

Очікується, що результати генетичного тестування будуть отримані протягом двох-чотирьох тижнів.

Нагадаємо, що бездомні собаки розтерзали 7-річну дівчинку.