Служби екстреної допомоги отримали повідомлення про те, що двоє чоловіків увійшли в поштове відділення в місті Карлоу з трупом 66-річного чоловіка, намагаючись "забрати свою щотижневу пенсію".

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Ірландська поліція розслідує смерть літнього чоловіка після того, як його тіло було доставлено в поштове відділення двома іншими чоловіками для отримання пенсії.

В ході дивного інциденту в місті Карлоу чоловік увійшов в магазин і поштове відділення Хозі на Степлстаун-роуд, щоб отримати щотижневу пенсію від імені іншого чоловіка в 11:30 в п'ятницю.

Але після того, як співробітник повідомив йому, що сам чоловік повинен бути присутнім, він пізніше повернувся з двома іншими чоловіками, у тому числі з одним чоловіком у віці 60 років, який «здавалося, підтримувався».

Популярні новини зараз
Збожеволівший Лукашенко підписав закон про смертну кару за замах на вчинення теракту: вже звинуватили опозицію Волонтери переконані, що в Епіцентрі торгують бронежилетами для ЗСУ Співачка М'ята показала, як Патрон буде діставати путіна з бункера: "Крим доведеться повернути" Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе"
Показати ще

Жінка, яка запідозрила пересування чоловіків, попередила співробітника поштового відділення, спонукавши чоловіків залишити тіло в магазині, коли гроші не були передані.

Служби екстреної допомоги були повідомлені, і чоловік був оголошений мертвим, коли на місце події прибула бригада швидкої допомоги і кілька поліцейських.

Пошта
Пошта

Загиблим імовірно був 66-річний житель Поллертон-роуд, де поліція оточила будинок.

Тіло чоловіка відвезли з місця події в ніч на п'ятницю (21 січня).

Представник поліції підтвердив, що поліцейські розслідують "всі обставини незрозумілої смерті літнього чоловіка в районі Карлоу".

Вони також підтвердили, що були запитані послуги технічного бюро Гарди, і розтин буде проведено управлінням Державного патологоанатома.

За словами джерел, результати розтину допоможуть визначити хід розслідування, оскільки в даний час в центрі уваги розслідування Гарди знаходиться встановлення причини і часу смерті.

Відомо, що на той час у поштовому відділенні працювали камери відеоспостереження.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про допомогу для безробітних українців.