У TikTok з'являється багато різноманітних відео-більшість з них гумористичного характеру, іноді бувають з науковим, кулінарним підтекстом.

Але іноді з'являються і скандальні ролики. Автори намагаються викрити ту чи іншу зірку шоу-бізнесу, відомої, багатої людини. А зараз ми пропонуємо подивитися майже двохвилинне відео від дівчинки, яка прокинулася від несподіваного сказу матері.

Українці на вулиці, скріншот: Youtube
Українці на вулиці, скріншот: Youtube

Історія почалася з того, що різко, поки дівчина спала в навушниках (при повній гучності), матері знадобився провід, який знаходився в її кімнаті. Жінка вибила скло в її двері і почала кричати.

- Я по склу ходити не буду.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" Нумеролог Владислав Третяк розповів, навіщо змінювати гімн України і коли в рф будуть голодні бунти: "Перелом у серпні" Олександр Пономарьов захопився, як бійці ЗСУ ювелірно знищують техніку окупантів: "Горить, палає" путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить"
Показати ще

- Провід віддала, тв*рь, у мене робота.

- Провід там, де твоє скло лежить.

- Сюди дала, я не буду в стеклах лазити руками.

- Я теж не буду по них ходити.

- Ти, тв*рь, у мене зараз заняття, швидко дала.

- Та мені плювати.

- Ти що, не зрозуміла зовсім? Ти зараз дошутишься.

- Візьми через дірку.

- С*ка ти така, щоб ти здохла. Дістала ти мене вже. Дістала, реально, тварюка. Одні гидоти від тебе.

Конфлікт з матір'ю, скріншот: TikTok
Конфлікт з матір'ю, скріншот: TikTok

"Можна мені такі ж нерви, як у цієї дівчини", "Вона побажала смерті дочки? Мені ж не почулося?", "І ми втрачене покоління...", "Опис: мама - психолог", - пишуть користувачі в коментарях.

Конфлікт з матір'ю, скріншот: TikTok
Конфлікт з матір'ю, скріншот: TikTok

Нагадаємо, маленький син на руках і старенькі батьки не зупинили: чоловік роками знущався над дружиною, поки їй не урвався терпець-як покарали кривдника

Як повідомляв "Знай.ua", Настю Волочкову здали" з потрохами " після недавнього пияцтва і скандалу з бортпровідниками: "Вона твереза не літає"

Знай.ua писав, розлучення, блуд, секс під час вагітності та зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія