У мережі розповіли про одну китайську традицію, яка підштовхує чоловіків одружуватися з неживими жінками.

Про цю традицію вирішили нагадати у ТikТok на сторінці "ksenia.vizova".

Так, стало відомо, що у Китаї чоловік може одружитися з неживою жінкою. Така послуга з'явилася через національні традиції країни.

Виявляється, якщо чоловік помирає холостим, то його не зможуть похоронити разом з близькими та родиною. Вважається, що неодружений чоловік зганьбив родину, адже не одружився та не продовжив свій рід.

Китайські традиції, скріншот
Китайські традиції, скріншот

Популярні новини зараз
"Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Вечірка рептилій: 60 новонароджених змій раптово виповзли з ванної орендованого будинку Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Щоб уникнути ганьби, у Китаї й з'явилася послуга, коли чоловік може одружитися з неживою нареченою.

Користувачі мережі почали ділитися своїми думками щодо цієї китайської традиції у коментарях.

"Цікаво, а сама наречена була проти цього чи в неї своєї думки бути не повинно? 😅", "Напевно їх теж дістають питанням коли одружишся?", "Один мільярд людей і не вистачає 😂", "Я знаю що ніби у Франції одружуються/виходять заміж вже за померлого, якщо люди збиралися одружитися/були у відносинах, щоб отримати спадщину", "Може він її вбив тому що вона відмовилася одружитися живою? ", - зазначили вони.

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Відео можна подивитися тут.

Нагадавши, унікальний стиль і сміливі рішення: кращі весільні сукні колекції 2022 року. Цікаві весільні сукні колекції 2022 року

Також Знай писав, втік з-під вінця: 22-річна дівчина не розгубилася біля вівтаря і вийшла заміж за ритуальний ніж

Раніше Знай повідомляв, наречена в траурному вбранні втекла в саму похмуру точку світу перед власним весіллям: у дівчини залишався всього один місяць