Ні Путу Меліна і її сім'я пішли на все, щоб зупинити ганьбу на свою сім'ю після того, як наречений неохоче кинув дівчину всього за кілька днів до їх весілля на Балі.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Вагітна жінка, яку майбутній чоловік поставив перед вівтарем, вийшла заміж за церемоніальний ніж.

22-річна ні Путу Меліна з Балі вийшла заміж за традиційний кинджал відповідно до індуїстським звичаєм, який допомагає уникнути приниження жінки та її сім'ї.

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" 47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж Переодягнені актори в росії "виповзли" на сцену п'яні: подають "прекрасний" приклад дітям Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Майбутня мама повинна була вийти заміж за свого партнера 12 січня, але він пішов у відставку всього за два дні до весілля після того, як його сім'я не захотіла дозволити йому переїхати до нареченої і її сім'ї.

Хоча наречений зізнався їй у коханні і запропонував ідею втечі, щоб бути з нею, сім'я Меліни сказала, що йому не слід приймати поспішних рішень, і вирішили провести символічну церемонію.

Вважається, що Кинджал, який уособлює мужність, може замінити нареченого, який не може бути присутнім у випадках, включаючи смерть або інші виняткові обставини.

Ритуальний ніж
Ритуальний ніж

Її сім'я заявила, що їх дочці потрібно провести весілля, щоб гарантувати, що дитина не буде розглядатися як позашлюбний.

Але, незважаючи на символічну церемонію, в офіційних документах Меліни буде зазначено, що її дитина була народжена матір'ю-одиначкою, оскільки вона не перебуває в законному шлюбі, згідно Регентському регістру населення і актів цивільного стану Джаньяра.

Ритуальний ніж
Ритуальний ніж

З тих пір весілля стало вірусним на TikTok, і її сім'я заявила, що не має значення, що спустошення Меліни було поширене всюди в Індонезії.

Її батько Кетут Сувардіта прокоментував: "Ми хочемо, щоб це стало уроком для інших дівчат, які шукають нареченого".

Нагадаємо, що українцям назвали сприятливі дати для весілля.