Відомо, що зараз в українських містах водіям офіційно дозволено розганятися на автомобілі до 50 км/год.

Частина автолюбителів, звичайно, не сильно дотримується встановлених правил, тому вони готові розігнатися і до 70 км/год, і навіть більше, тоді як в європейських містах вже вводять обмеження швидкості до 30 км/год.

Світлофор, який контролює швидкість автомобілів, фото "джедаї"
Світлофор, який контролює швидкість автомобілів, фото "джедаї"

Водіям нагадали про ситуації, коли вони спокійно їдуть по місту, нікого не чіпають, як раптом з'являється "гонщик", що розігнався до шаленої швидкості, щоб згодом все одно зрівнятися з вами на світлофорі. Українці вирішили розібратися-чому в Україні ще не ввели такі ж обмеження, як в Європі, на прикладі Києва, виділивши кілька корисних результатів.

Причина епервая - зменшити смертність на дорогах. В Україні смертність на дорогах вища, ніж у середньому в Євросоюзі. За 11 місяців 2021 року через перевищення швидкості сталося 38 858 ДТП, а це 22,7% від усіх аварій. Причина друга - зменшити час водіїв у заторах. Максимальна швидкість руху авто практично не впливає на час, який це авто буде в дорозі. Набагато важливіше - безперервність руху.

Популярні новини зараз
Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" У Кремлі спробували дати "потужну відповідь" Джо Байдену через допомогу Україні, але лише розсмішили: "Контрсанкції" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Причина третя - зменшити забруднення навколишнього середовища. Велика швидкість авто має негативний вплив і для навколишнього середовища. Бо для цього потрібно використовувати більше палива. По-друге, різниця в швидкості між автомобілями і створює пробки.

Нагадаємо, в Україні порушників і "Шумахерів" ловитимуть не лише копи, а й світлофори: "змусить" припинити тиснути на педаль після 50 км / год

Як повідомляв "Знай.ua", неймовірний професіоналізм: журналістку збила машина під час прямого ефіру, але та піднялася і продовжила вести репортаж

Знай.ua писав, 111 років на колесах: українці вирушили підкорювати світ на старих "Запорожцях", таких авто не знайдете в салонах і гаражах