На офіційній сторінці "Коронавірус_інфо" в месенджері Telegram, Viber щодня з'являється багато корисної інформації, з приводу руху пандемії в рамках України та світу.

Зовсім недавно був зафіксований новий спалах COVID - 19 з рекордними показниками на заході нашої країни. В Івано-Франківській області - 2777 заражених за день. Цей же регіон лідирує по завантаженості ковидних відділень (46,2%).

Коронавірус, скріншот: Youtube
Коронавірус, скріншот: Youtube

Але зараз не про це-поговоримо про найпоширеніші причини смертності в Україні.

"За січень-листопад 2021 року в Україні зафіксовано 649 999 летальних випадків. Найбільша кількість смертей була викликана хворобами системи кровообігу, зокрема ішемічною хворобою серця. COVID-19 за цей період забрав життя 76 949 осіб і став другою найпоширенішою причиною смертності", - йдеться в публікації.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин після скандалу з Євробаченням-2022 закопала себе ще глибше: "Їб*ніть з Піона по шолому" Оборона Києва підготовлена до нового нападу: у військовій адміністрації прорахували путіна на 10 кроків вперед Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Інфографіка смертності в Україні, фото: Telegram
Інфографіка смертності в Україні, фото: Telegram

Можна побачити, що від злоякісних утворень загинуло десь стільки ж людей, скільки і від коронавірусу. Майже в три рази менше - від грипу і пневмонії. Далі йде навмисне самоушкодження, транспортні нещасні випадки, алкогольні проблеми, хвороби, пов'язані з ВІЛ, і цукровий діабет.

Нагадаємо, українцям показали, як пакети за 10 копійок, стаканчики і пляшки знищують наше майбутнє: 500 років наслідків

Як повідомляв "Знай.ua", збільшені штрафи за шкоду природно-заповідному фонду: у яких випадках і до кого застосовуватимуть санкції

Знай.ua писав, не тільки надбавка в 400 гривень: українцям показали, як "вираховують" пенсії і зарплати в 2021 році