Ще кілька років тому, на даху однієї 12-поверхівки в Київ був помічений невеликий будиночок з городом, який побудував заповзятливий пенсіонер.

Споруда з'явилася десь 10 років тому, складається вона з двох кімнат, яскравих кольорів в горщиках. Поруч турнік для занять спортом і шикарний вид на Трьохсвятительську церкву, Московський міст, розташовуючись по вулиці Лаврухіна в масиві Троєщина.

Київський "Карлсон", фото: Telegram
Київський "Карлсон", фото: Telegram

Через деякий час, звичайно ж, він зіткнувся з неприємностями, так як ця споруда - незаконна. Департамент містобудування та архітектури виписали йому кілька штрафів, а ще там побувала інспекція, щоб винести рішення по споруді. Голова будинку заявляє, що нічого так і не зробили з часом, але мешканці будинку зовсім не проти подібної побудови на даху. Воно нікому не заважає.

Київський "Карлсон", фото: Telegram
Київський "Карлсон", фото: Telegram

Популярні новини зараз
Нумеролог Владислав Третяк розповів, навіщо змінювати гімн України і коли в рф будуть голодні бунти: "Перелом у серпні" Олександр Пономарьов захопився, як бійці ЗСУ ювелірно знищують техніку окупантів: "Горить, палає" Вечірка рептилій: 60 новонароджених змій раптово виповзли з ванної орендованого будинку Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну"
Показати ще

Мешканці на зборах дали згоду на узаконення цієї будівлі.

"Все добре, людині подобається, нехай живе. Карлсон теж з чогось починав, тому нехай живе", - зазначають сусіди.

Київський "Карлсон", фото: Telegram
Київський "Карлсон", фото: Telegram

Нагадаємо, Комунальник косив пісок біля річки під регіт городян: "Екологічна стратегія"

Як повідомляв "Знай.ua", в Києві будинок "втік" від власників вплав по Дніпру: не витримав цін на квартири

Знай.ua писав, метро на Троєщину: як риють тунелі зі станціями і що можуть побачити кияни в 2027 році