Емма Янг сказала, що дуже голосно засміялася після того, як взяла книгу «Суперчервь» для своєї трирічної дочки. Однак вона помітила щось дивне у вбудованій в книгу пальчиковій маріонетці.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "Daily Star"

Мама була в ступорі при вигляді дитячої книги про хробаків. Пальчикова лялька досить невідповідної форми приголомшила жінку.

Це книжка з картинками з вбудованою пальчиковою маріонеткою головного героя, що розповідає про життя "наддовгого і надсильного" хробака.

Книга
Книга

Популярні новини зараз
Пенсіонер врятував життя 1800 українцям, яких наздогнала війна: "Божа рука" Еммануелю Макрону запропонували віддати частину Лазурного Берега росії: для збереження "обличчя" путіна Кіра Рудик потрапила в ганебний скандал: "Хочеться хайпанути" До кінця літа: у МВС заявили, коли Україна відвоює окупований Донецьк та Луганськ
Показати ще

Роздрібна ціна 7,50 фунтів стерлінгів у місцевому магазині Емми "Асда" також має отвір на кожній сторінці, що дозволяє читачам використовувати маріонетку.

Однак відразу ж мама помітила щось дивне в маріонетці і, розсміявшись, завантажила її зображення в соціальні мережі.

Багато інших батьків прокоментували це, погодившись з тим, що це дуже схоже на чоловічі статеві органи.

Її пост в Facebook набрав більше 12 000 лайків від вражених сміхом батьків.

Книга
Книга

Емма продовжила: "Я думала, що це холодний, морозний, похмурий ранок, тому я подумала, що інші Посміхнуться, якщо поділяться фотографіями. Як і інші заявляли, це не було схоже на хробака!"

Одна людина прокоментувала її фотографію: "Я точно не настільки дорослий, щоб мати цю книгу і не читати без сміху".

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що загинув найстаріший чоловік на планеті у віці 113 років.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", у мережі розповіли про сучасне шкільне меню.