Жителя Житомира Підлітки пограбували на мішок цибулі та картоплі за те, що він їх не пустив щедрувати. Про це повідомляє портал СК1.

Традиція щедрувати на Водохреща поширена серед українців часто призводить до кумедних і курйозних випадків.

Старий Новий рік 2020: щедрівки, вірші, пісні, Уніан
Старий Новий рік 2020: щедрівки, вірші, пісні, Уніан

Зокрема у Житомирі троє підлітків пограбували чоловіка. Візит хлопців був зафіксований відеокамерою в під'їзді. На ньому можна було побачити, як троє хлопців заходять в під'їзд і дзвонять у двері. Через якийсь час вони спішно залишають місце події з мішком в руках.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович повідомив що його вигнали з ОП Зеленського, вже знайшов нову роботу: "З мене знущаються" Історія українського героя, який боронив "Азовсталь" до останнього подиху: "Вчинив як правильно" Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

" Ну це звичайно жесть, тим більше мішок картоплі або пакет. Може, вони і не хотіли, а от просто напаскудили і все", - повідомив мешканець будинку Сергій Давиденко.

Колядки, щедрівки, посівалки, davno.
Колядки, щедрівки, посівалки, davno.

Хлопців впізнали в соціальній мережі, тому їм довелося повертати награбоване. Разом з цим вони докупили крупу, цукор і сіль. Проте щедруючих хлопців не пробачив господар квартири і вибачення не прийняв.

Хлопці разом з цим повідомили, що красти не хотіли, а дана капость була всього лише жартом.

Знай.uа писав, бот-психолог, ловець диму і знищувач вірусів-неймовірні винаходи студентів з Харкова, які підкорюють світ.