У мережі розповіли історію жінки, яка після першої вагітності стала інвалідом. Жінці в 41 рік виявилася повністю прикута до ліжка.

Про це стало відомо завдяки сюжету на YouTube- каналі TUT.BY, де регулярно розповідають про важкі людські історії. Як складається доля у людей, які зіткнулися з труднощами.

Цього разу мова пішла про дочку Наталії, яка в 41 рік готувалася до того, щоб стати мамою в перший раз.

Мати з дочкою, фото: скріншот з відео
Мати з дочкою, фото: скріншот з відео

Спочатку вагітність протікала добре, однак, потім сталося несподіване, і довелося попрощатися з думкою про материнство.

Популярні новини зараз
Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Аліна Паш після перемоги Kalush Orchestra на "Євробаченні" поскаржилася на цькування: "Залишаєшся тотальним ворогом публіки" Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Українцям показали справжнього Олексія Арестовича, таким його знають не всі: " То Подоляк знімав"
Показати ще

Чоловік Наталії загинув, а її дочка Наталя так і не змогла створити сім'ю, так як 15 років життя віддала роботі нянею. Довго думаючи, вона зважилася на процедуру штучного запліднення. Намагалися кілька разів, і потім диво сталося, і відразу двійня.

Мати з дочкою, фото: скріншот з відео
Мати з дочкою, фото: скріншот з відео

"У мене враження, що це лежить просто дівчинка чужа, а моя прийде, постукає у двері і прийде. Я завжди коли прощалася з нею, то я завжди вибігала до віконця і махала. Це традиція" - розповідає Наталя.

Приблизно в 20 тижнів у неї почалися болі в животі, і лікарі поклали її на збереження в лікарню. Крім того, почали відходити ще й води небагато.

Мати з дочкою, фото: скріншот з відео
Мати з дочкою, фото: скріншот з відео

Лікарі сказали, що дітей Зберегти вони не зможуть, і її відправили на аборт, а на ранок і зовсім сталася зупинка серця, на цілих дві хвилини. Після цього загинула частина головного мозку.

Вона спочатку впала в кому, а потім через місяць прийшла в себе, і небезпеки життя не було.

Тепер у Наталії на місці дитячих ліжечок онуків лежить тяжкохвора дочка. Після вагітності вона стала інвалідом. Поставити на ноги єдину рідну людину стало сенсом життя для Наталії.

"Ми з Наташею жили один для одного. Вона для мене, а я для неї. Я сподіваюся, що моя материнська любов її все таки підніме, тому що так не буває. Діти повинні жити і оглядати своїх батьків, але не навпаки" - продовжила розповідь жінка.

Нагадаємо, що "Їй пропонували секс зі мною за 200 гривень": школярку хотіла продати власна мати

Раніше повідомлялося, що трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого

Також, вагітна українка вкрала 11 тисяч у сплячого залицяльника: визнала провину, але за грати не потрапила.