У мережі дуже багато людей, які щодня діляться всіляким контентом на своїх сторінках.

TikTok зараз є головним майданчиком, крім соціальної мережі Instagram і платформи Youtube, де перегляди набираються з величезною швидкістю. Зараз ми торкнемося контент одного хлопця, який підходить до незнайомців на вулиці і просить розповісти їх історію першого кохання.

Любов. Фото: eventoplus.com
Любов. Фото: eventoplus.com
Любов. Фото: eventoplus.com

- Як звали вашу першу любов, і чому ви любили цю людину?

"Першу і останню. Отак. Ми в школі з 3 класу вчилися. Потім разом пішли в інститут, разом вчилися, поїхали в Африку", - зазначає жінка.

Популярні новини зараз
Анджей Дуда виступив у Верховній Раді разом із Зеленським, а путін запустив по Києву ракети: "З росією не може бути справ" Єгор Крутоголов з "Дизель шоу" показав, як підсилив бійців ЗСУ: "Надавали оркам" Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

- В Африку?

"5 років там відпрацювали. Ми лікарі. І того року чоловік помирає. А ще живу. Ось така у нас любов. Як його звали? Анатолій. Отак. Ось така любов. Перша і остання", - додала пенсіонерка.

— Як я можу до Вас звертатися?

Раїса Олександрівна.

@leskovdm

Раиса Александровна. #историиотпрохожих

♬ оригинальный звук - Leskov

— Як звали вашу першу любов, і чому ви любили цю людину?

"Мою першу і останню любов, єдину, звали Галина Костянтинівна", - розповідає інший перехожий.

— А коли ви зустрілися, скільки вам було років?

"Років 18, напевно, 19. Чому вона сподобалася, сказати важко. Сподобалася, як дівчина, молода і симпатична", - зазначає чоловік.

— Скільки ви вже разом?

З 59 року. 62 роки. Вiталiй Iллiч.

@leskovdm

Галина. #историиотпрохожих

♬ оригинальный звук - Leskov

Нагадаємо, вчителі знайшли інтимні фото колеги і викликали її чоловіка в школу, педагог вирішила заробити: "Адміністрація збентежена"

Як повідомляв "Знай.ua", відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні: "Я балдію"

Знай.ua писав, нова любов Каньє Веста Джулія Фокс сплелася з Мадонною на дивані: шкіра обтягнула попу