116 українців опинилися в Алмати. Про це повідомляє речник МЗС України Олег Ніколенко на своїй Фейсбук-сторінці.

На даний момент в столиці Казахстану скасовані авіарейси, через що наші співвітчизники не мають можливості покинути столицю. Як повідомив речник МЗС, залишатися вдома - найкращий варіант для них.

Казахстан, фото: Instagram
Казахстан, фото: Instagram

"всі застряглі громадяни забезпечені тимчасовим житлом і продуктами харчування. Загрози їхньому життю чи безпеці немає. Посольство підтримує з усіма пасажирами постійний зв'язок і інформуватиме їх про подальші кроки", — заявив Ніколенко

Глава МЗС України Дмитро Кулеба дав розпорядження про те, щоб опрацювати альтернативні шляхи виїзду українців з Казахстану, якщо авіасполучення не відновиться довгий час.

Популярні новини зараз

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Як відомо, з другого січня в країні відбуваються акції протесту, які в один момент переросли в масові заворушення з перестрілками і затриманнями.

Фото: Perepichka News протест в Казахстані
Фото: Perepichka News протест в Казахстані

В Алмати та інших бунтівних містах не вщухають локальні вуличні бої, влада Казахстану продовжує зачистку мітингувальників, яких офіційно називають «терористами». Дороги усіяні трупами і спаленою технікою, повідомляють очевидці, передають місцеві ЗМІ і телеграм-канали.

Нагадаємо, що захопили військову техніку і будівлі, міста палахкотять: цілу країну охопили протести, люди виставили жорсткі вимоги.

Як повідомляв Знай.ua, музикант потужно вдарив гімн України в центрі Санкт-Петербурга: "Забили і розірвали".

Також портал Знай.ua писав, що протести в Казахстані: мітингувальники підпалили будівлю президента, еліта вилетіла з країни приватними рейсами.