Дівчина, яка живе в Дубаї і займається підприємництвом, розповіла про дивне місце. Відповідне відео вона опублікувала на сторінці в соцмережі «Тікток».

"У Дубаї є дивний закон для дівчат. Точніше, для незаміжніх дівчат. В Еміратах у незаміжньої дівчини не може народитися дитина. Народження дітей поза шлюбом кримінально Карано. Якщо дівчина народжує в Еміратах, вона зобов'язана надати свідоцтво про шлюб. Якщо ні, лікар повідомить в поліцію і після виписки її заарештують. І без різниці, чи є ви громадянкою країни або приїжджаючи. Варто відзначити, що карається не тільки жінка, але і чоловік», - розповіла вона.

@irinamaer_

Как вам такой закон? Поделись мнением! #модныйновыйгод #дубай

♬ autumn - Wun Two

Такий закон не міг не викликати бурхливого обговорення в коментарях.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Яйця стануть справжнім делікатесом: експерт попередив про стрімке підвищення цін Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"До речі, це дуже добре. Буде менше матерів-одинаків, як у Росії», - підтримують такий підхід одні коментатори.

"А аборт робити це нормально? А якщо заміж ніхто не бере, то і без дитини повинна жити? Дикий закон", "Аборт на території ОАЕ-заборонено! Тільки за мед показанням, і то потрібно буде, що батько дитини дав згоду", "А якщо згвалтували незаміжню і наслідок - дитина?", - обурюються інші.

Нагадаємо, що діти не беруться з капусти і їх не приносить лелека: як в українських школах розповідають "про це".

Раніше повідомлялося, що Регіна Тодоренко вирішила змінитися після відродження групи "Smash"

Також, Регіна Тодоренко опинилася в лікарні після "кращого" побачення з Владом Топаловим