Економічне зростання та достаток передбачають екстрасенси для України на 2022 рік. Також кажуть, що на Донбасі не буде повномасштабної війни, а пандемія піде на спад. Якими стали передбачення на 2022 рік, розповіли в сюжеті програми «Факти ICTV».

Пані Магдалена з Закарпаття – мольфарка в сьомому коліні. Вона «ріже дим по годинниковій стрілці мольфарським ножем», щоб передбачити долю.

За її словами, протистояння з Росією у 2022 році піде на спад. Кремль не полишить своїх територіальних претензій, однак на повномасштабну війну теж не наважиться.

«Не треба боятися ворога, бо він як той вовк – будемо боятися, то краще в ліс не ходити. Ні холоду, ні голоду, ні повномасштабної війни не буде», - запевняє вона. Так само, як протестів чи дефолту. А от економіка почне набирати обертів після двох років пандемії коронавірусу.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Головне за ніч: вагітність Тіни Кароль і донька для Дана Балана, 90 см снігу за день, п'яний збір коштів на церкву і відмова в субсидії

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Показати ще

«Все зміниться в кращу сторону – економіки, освіти медицини. Дуже зрадіють вчителі», - ворожить мольфарка.

Скрін, відео YouTube чорний маг
Скрін, відео YouTube чорний маг

Чорний маг Дмирто Дульський ворожить на картах таро: пандемія ослабне, коронавірус відступить. У інших країнах будуть локдауни, але не в Україні.

Астрологи погоджуються з магами – навесні пророкують Україні перемогу на міжнародній арені. Називають дату 30 березня – як аспект миру чи перемоги.

Всі наголошують, що в новому році треба бути сміливішим і не боятися змін у житті.

Нагадаємо, Мольфаром з "Маски" виявився наймістичніший українець: "Лиса голова"

Як повідомляв "Знай.ua", Павло Костіцин з "Битви екстрасенсів" здивував без бороди і лисини: "Якщо придивитися..."

Знай.ua писав, ясновидиця "Битви екстрасенсів" передбачила завершення пандемії і назвала дату: "Все буде трохи по-іншому"