Економічне зростання та достаток передбачають екстрасенси для України на 2022 рік. Також кажуть, що на Донбасі не буде повномасштабної війни, а пандемія піде на спад. Якими стали передбачення на 2022 рік, розповіли в сюжеті програми «Факти ICTV».

Пані Магдалена з Закарпаття – мольфарка в сьомому коліні. Вона «ріже дим по годинниковій стрілці мольфарським ножем», щоб передбачити долю.

За її словами, протистояння з Росією у 2022 році піде на спад. Кремль не полишить своїх територіальних претензій, однак на повномасштабну війну теж не наважиться.

«Не треба боятися ворога, бо він як той вовк – будемо боятися, то краще в ліс не ходити. Ні холоду, ні голоду, ні повномасштабної війни не буде», - запевняє вона. Так само, як протестів чи дефолту. А от економіка почне набирати обертів після двох років пандемії коронавірусу.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася
Показати ще

«Все зміниться в кращу сторону – економіки, освіти медицини. Дуже зрадіють вчителі», - ворожить мольфарка.

Скрін, відео YouTube чорний маг
Скрін, відео YouTube чорний маг

Чорний маг Дмирто Дульський ворожить на картах таро: пандемія ослабне, коронавірус відступить. У інших країнах будуть локдауни, але не в Україні.

Астрологи погоджуються з магами – навесні пророкують Україні перемогу на міжнародній арені. Називають дату 30 березня – як аспект миру чи перемоги.

Всі наголошують, що в новому році треба бути сміливішим і не боятися змін у житті.

Нагадаємо, Мольфаром з "Маски" виявився наймістичніший українець: "Лиса голова"

Як повідомляв "Знай.ua", Павло Костіцин з "Битви екстрасенсів" здивував без бороди і лисини: "Якщо придивитися..."

Знай.ua писав, ясновидиця "Битви екстрасенсів" передбачила завершення пандемії і назвала дату: "Все буде трохи по-іншому"