Спеціаліст, яку викликали, щоб витягти з прямої кишки чоловіка великий предмет "у формі ракети", каже, що її вигнали з роботи колеги, які "сексуалізували" операцію.

Про це повідомляє видання DailyStar.

Американський колоректальний хірург Дебора Келлер каже, що в лютому 2020 року її кілька разів викликали, щоб допомогти лікарям витягти чужорідний об'єкт із заднього проходу чоловіка.

Але на наступний день, каже Келлер, адміністрація лікарні відправила її в адміністративну відпустку.

41-річний фахівець каже, що її звинуватили в романі з Марком Кілі, хірургом-чоловіком, який піклувався про пацієнта, і що на зустрічі, присвяченій лютневій процедурі, адміністратори неодноразово "сексуалізували" об'єкт як "фалоімітатор".

Популярні новини зараз
Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини Винен не лише коронавірус: від чого найчастіше помирають українці - МОЗ Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

У справі Федерального суду Манхеттена Келлер каже, що боси пресвітеріанської лікарні Нью-Йорка запитували її про її сексуальне життя і порушили особисте життя чоловіка, публічно поділившись зображенням об'єкта.

Вона описала поводження з нею з боку керівництва лікарні як "принизливе і образливе".

"Вони продовжували використовувати неприйнятні терміни для [об'єкта]",- сказала вона New York Post. - "Це ставало просто спірним, і питання, які просто не мали нічого спільного з практикою медицини, доглядом за пацієнтами або колоректальною хірургією, робили те, що мені дійсно здавалося жартом".

Вона додала, що лікарі досі "толком не знають", що насправді являє собою "масивний" предмет у формі ракети.

Згідно з позовом Келлер, вона стала мішенню, тому що вона була єдиною жінкою-лікарем, яка брала участь у цій справі.

Адміністрація лікарні відмовилася коментувати цей випадок
Адміністрація лікарні відмовилася коментувати цей випадок

Вона вважає, що втратила роботу через те, що подала кілька скарг на гендерну дискримінацію свого боса, пресвітеріанського начальника відділення колоректальної хірургії Нью-Йорка Покала Раві Кіран.

Келлер сказали в лікарні, що її контракт не буде продовжуватися, але, як вона стверджує, в Національний банк даних практикуючих лікарів Америки були подані помилкові звіти про процедуру, що дуже ускладнило пошук нового робота через "Чорної мітки" на її репутації.

"Вони буквально намагаються зруйнувати мою кар'єру",- сказала вона.

Представники пресвітеріанської церкви Нью-Йорка від коментарів відмовилися.

Нагадаємо, що в мережі показали чоловіка з носом у формі статевого органу.