Національний банк України опублікував курс валют на понеділок, 27 грудня.

Як стало відомо ще в п'ятницю, НБУ виставив одні й ті ж котирування відразу на кілька днів, включаючи, власне, п'ятницю, суботу, неділю і понеділок. Хоча в інших випадках - понеділок завжди приносить українцям нові значення валют.

Порівнювати ми будемо з тими цифрами, які були ще в четвер. Тоді американський долар знаходився на позиції - 27,2508 грн. А в понеділок, 27 грудня вартість вистоює на рівні - 27,2747, що всього на дві копійки вище попередніх значень. Але ж зараз люди просто втомилися від пандемії коронавірусу (COVID-19), яка вирує у всьому світі другий рік поспіль. Тим більше, суперечливі дії влади і висловлювань додають "масло у вогонь".

Головна європейська валюта в четвер перебувала на рівні - 30,8084. Вона подорожчала всього на чотири копійки - 30,845. Польський злотий i російський рубль змінюються, але незначно — 6,6719 грн і 3,709 грн, відповідно.

Офіційні курси валют Нацбанку на 27 грудня встановлені на такому рівні (по відношенню до котирувань на четвер):

100 доларів США - 2727,47 гривень (+2,39 грн).

Нагадаємо, свиня намалювала картину і побила світовий рекорд, встановлений шимпанзе: полотно продали майже за 27 тисяч доларів

Як повідомляв Знай.ua, українці показали, що насправді продають в баночках "червоної ікри": дивні капсули без запаху і смаку страшно навіть пробувати

Також Знай.ua писав, відкриєш гаманець - а там порожньо: коли українцям чекати падіння цін, прогнози експертів