На кордоні з Польщею утворилися кілометрові черги. Деяким бажаючим повернутися додому доводиться чекати 14 годин.
Про це повідомляє ТСН.
Так, стало відомо, що напередодні Різдва на українсько-польському кордоні утворилися 8-кілометрові черги.
Транспортний колапс виник, коли заробітчани почали повертатися додому перед святами. На пункті пропуску "Корчова-Краковець" близько півтисячі машин розтягнулися щонайменше на вісім кілометрів.

"Черги на кордоні, скріншот
"Черги на кордоні, скріншот

При цьому деяким бажаючим повернутися додому доводиться чекати 14 годин або навіть добу. 25 грудня ситуація ускладнюється ще й поганими погодними умовами.

"Через годину буде доба, як ми стали там, в полі в чергу. Взагалі не рухається. Одна машина під'їжджає, і півтори дві години простий просто. Такого ще не було, щоб так туго йшло", — розповів українець у черзі.

Щоб прискорити процес пропуску заробітчан в Україну, польська та українська сторона вивели на зміну більше прикордонників. Були також відкриті додаткові смуги руху. Однак такі дії поки не допомагають, адже кордон хочуть перетнути відразу десятки тисяч людей.

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще