Українка в популярному супермаркеті придбала святкову гірлянду для дитини, а вона загорілася.

Про це повідомляє Телеграм-канал "Чорний список".
Так, стало відомо, що в Одесі, в супермаркеті мережі АТБ жінка придбала святкову новорічну гірлянду. По приходу додому вона увімкнула її для дитини і пішла діставати ялинку. Через деякий час жінка почула неприємний запах.

Гірлянда, фото ТК "чорний список"
Гірлянда, фото ТК "чорний список"

Виявилося, що гірлянда загорілася. За словами жінки вона була недовго увімкнена і працювала всього приблизно 15-20 хвилин.

Гірлянда, фото ТК "чорний список"
Гірлянда, фото ТК "чорний список"


"Купила гірлянду в АТБ. Включила дитині, поки діставала ялинку. Горіла хвилин 15-20, благо вчасно глянула, так як якийсь запах пішов. А вона плавиться, іскриться і нереально гаряча. Так і будинок може згоріти", — сказано в повідомленні Телеграм-каналу "Чорний список".

На даний момент в супермаркеті мережі АТБ ніяк не відреагували на цей інцидент. Також не відомо, що ж стало причиною загоряння новорічної гірлянди.

Скріншот допису
Скріншот допису

Популярні новини зараз
Ірина Федишин після скандалу з Євробаченням-2022 закопала себе ще глибше: "Їб*ніть з Піона по шолому" Олексій Арестович повідомив що його вигнали з ОП Зеленського, вже знайшов нову роботу: "З мене знущаються" Полонених кадирівців неможливо допитати, причина проста, але неможливо здогадатися Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею
Показати ще