Верховна Рада України давно стала місцем захоплюючих боїв серед депутатів. Скільки мордобоїв вже побачили українці і скільки нам ще належить побачити.

Але останнім часом слуги народу державного рівня заспокоїлися і їх вистачає тільки на словесні перепалки або розборки в кулуарах Ради, а ось місцеві чиновники щосили колошматять один одного кулаками.

Так і сталося 23 грудня у Львівській районній раді. Під час сесії побилися бронзовий призер Олімпійських ігор-2020, депутат від "Самопомочі" Станіслав Горуна та його колега зі "Свободи" Богдан Федун. Про це повідомив телеграм-канал "П'ємонт".

Як думаєте, хто переміг?

На кадрах чітко видно як депутати затівають бійку, а присутні намагаються їх розняти, але їх спроби марні. Однак, після повторних спроб процедура увінчалася успіхом.

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

У коментарі zaxid.net Станіслав Горуна пояснив, що колега нібито ображав його, називаючи "ватою" і першим почав сутичку.

"Він почав кричати, що я "вата". Я йому сказав: "Якби ти був нормальним чоловіком, ти б мені це сказав при особистій зустрічі, коли ми зустрічалися і обговорювали всі ці питання, а не зараз на камеру. А зараз ти себе ведеш як сопляк". Він почав мене ображати і кидатися на мене. Спробував мене головою вдарити, потім коліном, рукою на мене замахнувся. Я просто повалив його на землю", - сказав Горуна

У свою чергу, Богдан Федун відкинув всі звинувачення і заявив, що це Горуна спровокував бійку.

"Він до мене підійшов сам, і він власне почав мене провокувати різними дурними питаннями. Чому я не прочитав якесь незрозуміле звернення, або ще щось... На відміну від нього я в Росію не їздив тренувати місцеву молодь, яка йде в російську армію. Замість цього я поїхав на схід",- пояснив Федун виданню vgolos.ua.

Нагадавємо, новий закон Про громадянство: хто зможе стати вірним сином України вже найближчим часом.

Раніше ми повідомляли, що СБУ затримала самопроголошеного "президента України": створив власну "Верховну Раду" і видавав фейкові паспорти