В Україні розглядається варіант скорочення терміну дії covid-сертифікатів. Про це повідомляє портал Укрінформ.

Заступник міністра охорони здоров'я України Марія Карчевич зазначила, що на даний момент Європейська комісія готує рішення щодо скорочення терміну дії covid-сертифіката. Український уряд теж збирається впровадити дане рішення.

"Його повинна розглянути Національна технічна група експертів з питань імунізації, і далі вона повинна бути схвалена на засіданні штабу з вакцинокерованих інфекцій МОЗ, і відповідно буде нормативно врегульована Постановою Уряду", - повідомила вона.

Також вона зазначила, що нові рішення можуть вплинути і на скорочення терміну дії цифрових сертифікатів.

"Якщо ми говоримо про скорочення терміну дії з 365 днів до 270, то для людей, які поїдуть з таким сертифікатом в країни ЄС, вони будуть дійсні, але в межах терміну придатності, який буде визначений на рівні країн ЄС", - повідомила вона.

Популярні новини зараз
У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" Можна солити, консервувати та смажити: українців порадували новими цінами на сало путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще