В Україні розглядається варіант скорочення терміну дії covid-сертифікатів. Про це повідомляє портал Укрінформ.

Заступник міністра охорони здоров'я України Марія Карчевич зазначила, що на даний момент Європейська комісія готує рішення щодо скорочення терміну дії covid-сертифіката. Український уряд теж збирається впровадити дане рішення.

"Його повинна розглянути Національна технічна група експертів з питань імунізації, і далі вона повинна бути схвалена на засіданні штабу з вакцинокерованих інфекцій МОЗ, і відповідно буде нормативно врегульована Постановою Уряду", - повідомила вона.

Також вона зазначила, що нові рішення можуть вплинути і на скорочення терміну дії цифрових сертифікатів.

"Якщо ми говоримо про скорочення терміну дії з 365 днів до 270, то для людей, які поїдуть з таким сертифікатом в країни ЄС, вони будуть дійсні, але в межах терміну придатності, який буде визначений на рівні країн ЄС", - повідомила вона.

Популярні новини зараз
У МОЗ заспокоїли українців на рахунок е-рецептів: в аптеки бігти не потрібно "Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємні сюрпризи Овнів, нове кохання Водоліїв та скиглення Скорпіонів
Показати ще