Батьки школярів вирішили поцікавитися, чи повинен учитель вимагати довідку від лікаря, якщо дитина пропустила один день.

Про це Дар'я Козир написала у фейсбук-спільноті "Батьки SOS".

Так, жінка розповіла, що її дитина пропустила один день в школі. Саме тому вона написала пояснювальну записку, однак вчителі почали вимагати довідку від лікаря.

"Наскільки я знаю, до 3 днів відсутності можна принести пояснювальну записку. Цю записку мають прийняти, а не вимагати довідки від лікаря. Можливо, я помиляюся і норми змінилися", - зазначила жінка.

Скріншот допису у фейсбук
Скріншот допису у фейсбук

У коментарях батьки українських школярів почали одразу ж розповідати, як чинять у таких ситуаціях. Виявилося, що зазвичай пояснювальної записки достатньо.

"Якщо дитина день-два вдома, то я обов'язково повідомляю класного керівника і потім пишу пояснювальну записку (за сімейними обставинами, погане самопочуття)", - зазначають батьки

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс 5-7 гривень за кіловат: українцям показали нові тарифи на світло, за яких держава може вступити до ЄС Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

"Якщо хочете помордувати тих хто вимагає довідку - спитайте де ото таке прописано. Одразу відповім - ніде", - підказали українці.

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

"Пояснювальна і довідка від лікаря однакове значення мають. Навіть якщо дитина тиждень пропустила, можна записку написати", - підсумували вони.

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Як зазначає юрист ГО "Батьки SOS" Роман Бондаренко довідка від лікаря не потрібна, якщо дитина не хворіла, або дитина хворіла, але до лікаря не звертались. У таких випадках пояснювальної записки від батьків достатньо.

Юрист ГО "Батьки SOS" Роман Бондаренко
Юрист ГО "Батьки SOS" Роман Бондаренко