Стало відомо про те, що в Україні продовжили адаптивний карантин, цього разу до 31 Березня 2022 року. Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів на черговому засіданні.

Про таке рішення заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду. Адаптивний карантин був продовжений до 31 Березня 2022 року, а це означає, що 31 Грудня, як це було заявлено раніше, все не закінчиться.

Денис Шмигаль - фото Кабінет Міністрів України
Денис Шмигаль - фото Кабінет Міністрів України

"Для того, щоб максимально протидіяти пандемії і захистити здоров'я людей, Уряд продовжує адаптивний карантин до 31 Березня 2022 року", - заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Це означає Те, що всі правила, які були встановлені раніше, залишаються в силі. Серед них відвідування публічних місць з covid-сертифікатами, носіння медичних масок, а також дотримання дистанції.

Популярні новини зараз
У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі 61,72 грн за кубометр: українці дізналися, скільки вони можуть заплатити за водопостачання вже з 1 квітня В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" "Хвороби, голод, злидні й масова загибель": ведичний астролог розповів, коли в росії розпочнеться справжнє пекло
Показати ще

Денис Шмигаль - фото Кабмін
Денис Шмигаль - фото Кабмін

Також, стало більше областей, які відносяться до жовтої зони. Починаючи з середи, 15 грудня послабили карантин у Вінницькій та Хмельницькій областях. Є ймовірність, що наступного тижня з цієї зони вийдуть ще Житомирська та Сумська області.

Київ, фото: Знай.ua
Київ, фото: Знай.ua

Не так давно в Україні ще змінилися правила для жовтої зони карантину. Наприклад, відвідувати громадські заклади в жовтій зоні можуть тільки люди з щонайменше одним щепленням і жовтим сертифікатом або довідкою, які підтверджують вакцинацію. Це ж відноситься і до співробітників. Для того, щоб відвідати громадські заклади можна буде пред'явити сертифікат одужанні, а також негативний тест на коронавірус.

Київ, фото: Знай.ua
Київ, фото: Знай.ua

Нагадаємо, що МОЗ розширило список регіонів "червоної зони": що буде працювати в містах і які обмеження діють

Раніше повідомлялося, що в "червоній" зоні карантину до Андрєєва дня: в Україні продовжили жорсткі обмеження, але не у всіх

Також, одурманені карантинами українці побилися в черзі в лікарні: не гірше Мортал Комбат.