Кожному українцю за повний курс вакцинації пообіцяли від держави тисячу гривень. Ці гроші можна витратити на похід в кіно або кінотеатр, або ж на квиток на поїзд і тд.

Згідно з інструкцією, оприлюдненою Міністерством цифрової трансформації, щоб отримати тисячу гривень, необхідно зробити наступні кроки:

Для початку потрібно оформити спеціальну карту "єПідтримка" в додатку банку або офлайн-відділенні (безкоштовно);

Після завантажити додаток "Дія" і авторизуватися в ньому (важливо оновити додаток, підтримка доступна, починаючи з версії дії 3.0.20 для iOS і 3.0.17 для Android);


Після переконайтеся, що у вас є "зелений" сертифікат COVID (або оформіть його);

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Три знаки Зодіаку, які потраплять у справжню зимову казку: хто купатиметься у святковому настрої, романтиці та гармонії Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме"
Показати ще

Додаток "Дія"
Додаток "Дія"

Потім зайдіть розділ "Послуги" і знайдіть послугу "єПідтримка";

Оберіть для виплати карту "єПідтримка" (оформлену заздалегідь);

Додаток "Дія", скріншот
Додаток "Дія", скріншот


Після чекайте зарахування грошей від Мінекономіки (їх повинні нарахувати протягом 10 днів).

Нагадаємо, що ця програма почне діяти вже 19 грудня і триватиме протягом усього наступного року. Скористатися нарахованою сумою можна буде протягом чотирьох місяців після дня надходження грошових коштів.

Нагадаємо, що тисяча Зеленського за вакцинацію "згорить" за 4 місяці: українцям нагадали про терміни та умови. Програма почне діяти вже 19 грудня і триватиме протягом усього наступного року.

Раніше Знай писав, Володимир Зеленський вирішив долю 1000 гривень для пенсіонерів: театр і книги не межа. Володимир Зеленський анонсував розширення можливих придбань за тисячу гривень від держави

Також Знай писав, економічний паспорт українця: хто зможе отримати від 10 до 20 тисяч доларів і на що їх витратити. Українцям розповіли, як працюватиме економічний паспорт,