З п'ятниці, 10 грудня 2021 року, в Україні було введено правило про заборону безкоштовного розповсюдження пластикових пакетів.

Ці нововведення передбачає відповідний закон закон, а городяни вже почали викладати фотографії та публікації, пов'язані з цією новинкою в українських супермаркетах. Поширення безкоштовних пакетів тепер карається штрафом від 1700 до 3400 гривень, при повторному порушенні - від 3400 до 8500 гривень.

Пакети в супермаркеті, скріншот
Пакети в супермаркеті, скріншот

При цьому, багато людей просто забули про цей законопроект або зовсім не знали, бо почали обурюватися з приводу того, що з них в супермаркеті взяли 1-2 гривні за простенький пакет. В одному з магазинів керівники просто вирішили продавати пакети безкоштовно, але, несподівано для відвідувачів, підняти ціни на овочі та фрукти. Хтось же встановив свої ціни (пакетик з ручками по 12 копійок, без - 9), а хтось і зовсім вирішив не слідувати цьому закону.

Дешеві пластикові пакети, фото: Facebook
Дешеві пластикові пакети, фото: Facebook

Популярні новини зараз
У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови
Показати ще

Відомо, що біорозкладаних пакетів це не стосується, як і тих, що відносяться до упаковки м'яса, сипучих продуктів (крупи, цукор) і свіжої риби. Але ось з початку наступної весни в магазинах буде заборонено використання навіть надтонких пакетів. Щоб і далі боротися за екологічність, хочуть ввести паперові пакети і сітки.

Нагадаємо, українці платитимуть за "безкоштовні" пакети з 10 грудня, правда здивує - "Вже в чеку"

Як повідомляв "Знай.ua", в супермаркеті помітили собаку, яка відповідальніше тисяч українців - все прикрито: "Бідний булька..."

Знай.ua писав, Українка виявила всередині купленого хліба екскременти мишей: на це огидно навіть дивитися