В Україні вже понад 26 мільйонів громадян зробили щеплення від коронавірусу, тож буде розширено перелік професій, представники яких не матимуть права на працю без «ковідного» сертифіката. Новини щодо епідеміологічної ситуації в країні розповіли у Міністерстві охорони здоров'я України.

За словами заступника керівника МОЗ Ігоря Кузіна, відсьогодні набув чинності Наказ про розширення переліку професій, для яких обов’язкова вакцинація проти COVID-19. До переліку додали соцпрацівників, співробітників державних підприємств та співробітників стратегічно важливих підприємств. Зокрема, в законі йдеться про працівників «Укрзалізниці» та «Укрпошти».

Якщо ці працівники станом на 6 грудня не мають хоча б одного щеплення від ковіду, то мають бути відсторонені від роботи.

Також він заявив, що станом на 9 грудня випадків захворювання на штам “Омікрон” в Україні не виявлено. Всі досліджені зразки свідчать: у кожному регіоні поширюється “Дельта-штам”. Поява “Омікрону” підтверджує, що вакцинація – необхідна. Адже нові мутації з’являються там, де низькі охоплення щепленнями.

Популярні новини зараз
Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Після енергетики хочуть знищити газову інфраструктуру: українцям озвучили страшний прогноз Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Крім того, МОЗ ініціює відсторонення керівників тих медзакладів, співробітники яких були залучені до продажу COVID-документів.

Раніше повідомляли, у супермаркеті помітили собаку, яка відповідальніше за тисячі українців - все прикрито: "Бідолашний булька...".

Знай.uа писав, новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс і температура.