В Україні вже понад 26 мільйонів громадян зробили щеплення від коронавірусу, тож буде розширено перелік професій, представники яких не матимуть права на працю без «ковідного» сертифіката. Новини щодо епідеміологічної ситуації в країні розповіли у Міністерстві охорони здоров'я України.

За словами заступника керівника МОЗ Ігоря Кузіна, відсьогодні набув чинності Наказ про розширення переліку професій, для яких обов’язкова вакцинація проти COVID-19. До переліку додали соцпрацівників, співробітників державних підприємств та співробітників стратегічно важливих підприємств. Зокрема, в законі йдеться про працівників «Укрзалізниці» та «Укрпошти».

Якщо ці працівники станом на 6 грудня не мають хоча б одного щеплення від ковіду, то мають бути відсторонені від роботи.

Також він заявив, що станом на 9 грудня випадків захворювання на штам “Омікрон” в Україні не виявлено. Всі досліджені зразки свідчать: у кожному регіоні поширюється “Дельта-штам”. Поява “Омікрону” підтверджує, що вакцинація – необхідна. Адже нові мутації з’являються там, де низькі охоплення щепленнями.

Популярні новини зараз

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Показати ще

Крім того, МОЗ ініціює відсторонення керівників тих медзакладів, співробітники яких були залучені до продажу COVID-документів.

Раніше повідомляли, у супермаркеті помітили собаку, яка відповідальніше за тисячі українців - все прикрито: "Бідолашний булька...".

Знай.uа писав, новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс і температура.