У мережі опублікований відеоролик, на якому зображений мотоцикл "Восход" в заводському мастилі

Радянський мотоцикл, звичайно, цікавиться менша кількість людей, ніж радянськими автомобілями, однак і в їх числі можна знайти унікальні і цікаві "капсули часу". Особливістю таких мотоциклів-капсул є те, що досить часто з навіть не дістають із заводської коробки, завдяки чому вони точно знаходяться в ідеальному стані. Такий мотоцикл на своєму каналі показав YouTube-блогер "Roma Urraco", повідомляти Hyser.

Так, у своєму ролику блогер продемонстрував бажаний багатьма радянськими байкерами мотоцикл — ЗМ-01 "Восход". Як і говорилося вище, особливу цінність цей екземпляр представляє тому, що він був випущений в 1993 році, і з тих пір, протягом майже 30 років стояв в розібраному стані в заводській коробці, за рахунок чого транспорт абсолютно новий і навіть покритий заводським мастилом.

Дана модель є наступною за "сходом" 3М і головною її відмінністю від попередниці є новий силовий агрегат, який, незважаючи на однаковий робочий об'єм в 175 кубічних сантиметри, був повністю новим і мав новий циліндр, новий картер і Пелюстковий клапан на впуску. Потужність мотора становить 14 кінських сил.

Популярні новини зараз
Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів "Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Показати ще

Коли дана модель надійшла в торгові мережі, а було це ще за часів Радянського Союзу, вартість моделі становила 1300 рублів. Однак "Восход" проводився і кілька років після розвалу СРСР.

Нагадаємо, що у Прибалтиці знайшли унікальний львівський автобус