У мережі опублікований відеоролик, на якому зображений мотоцикл "Восход" в заводському мастилі

Радянський мотоцикл, звичайно, цікавиться менша кількість людей, ніж радянськими автомобілями, однак і в їх числі можна знайти унікальні і цікаві "капсули часу". Особливістю таких мотоциклів-капсул є те, що досить часто з навіть не дістають із заводської коробки, завдяки чому вони точно знаходяться в ідеальному стані. Такий мотоцикл на своєму каналі показав YouTube-блогер "Roma Urraco", повідомляти Hyser.

Так, у своєму ролику блогер продемонстрував бажаний багатьма радянськими байкерами мотоцикл — ЗМ-01 "Восход". Як і говорилося вище, особливу цінність цей екземпляр представляє тому, що він був випущений в 1993 році, і з тих пір, протягом майже 30 років стояв в розібраному стані в заводській коробці, за рахунок чого транспорт абсолютно новий і навіть покритий заводським мастилом.

Дана модель є наступною за "сходом" 3М і головною її відмінністю від попередниці є новий силовий агрегат, який, незважаючи на однаковий робочий об'єм в 175 кубічних сантиметри, був повністю новим і мав новий циліндр, новий картер і Пелюстковий клапан на впуску. Потужність мотора становить 14 кінських сил.

Популярні новини зараз

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Померла дружина Віктора Януковича Людмила - у президента-втікача відреагували на заяву

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Показати ще

Коли дана модель надійшла в торгові мережі, а було це ще за часів Радянського Союзу, вартість моделі становила 1300 рублів. Однак "Восход" проводився і кілька років після розвалу СРСР.

Нагадаємо, що у Прибалтиці знайшли унікальний львівський автобус