Зої Росс випадково зробила це веселе фото, коли її миле цуценя Пеппер гралося з бульбашками. Вона виграла 2000 фунтів стерлінгів за фотографію, яка опинилася на першому місці серед багатьох пухнастих фотографій.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі «Daily Star»

Чарівний чорний лабрадор отримав найвищу комедійну нагороду після того, як його власниця зняла величезну бульбашку, що зображує повітря, яке виходить з попи собаки.

Пеппер була явним фаворитом суддів на конкурсі Animal Friends Comedy Pet Photo Awards 2021 з її кумедним знімком під назвою «Whiz Pop».

На зображенні показано 9-тижневе щеня, яке грає з бульбашками в саду, коли гігантська бульбашка пропливла повз попи цуценя, коли була зроблена фотографія.

Популярні новини зараз
Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Надя Дорофєєва вирішила зійтись із колишнім та заінтригувала українців: "Не всі сюрпризи" Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць
Показати ще

Цуценя
Цуценя

Конкурс не тільки бачить, що переможець отримує приголомшливу суму в 2000 фунтів стерлінгів, але також підтримує БЛАГОДІЙНИЙ фонд ЗАХИСТУ ТВАРИН під назвою Animal Support Angels.

Говорячи про свою перемогу, власник Peppers Зої Росс сказала: "Ми ніколи не думали, що ми виграємо, але брали участь у змаганні, тому що нам сподобалася ідея допомогти благодійній організації, просто відправивши забавну фотографію Пеппер. Вона така маленька мавпочка і дуже пишається собою".

Бульбашки
Бульбашки

Пеппер, який зараз 7 місяців, представив сім'ї Зої як приятеля для гри для своєї іншої собаки Доллі, щоб полегшити її занепокоєння про розлуку.

Зоя каже, що пожертвує частину призових на благодійність, а також витратить частину виграшу на заслужене частування своїм собакам.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", українцям розповіли, що кліщі можуть атакувати тварин навіть взимку.