Ще в листопаді президент України Володимир Зеленський анонсував одноразову виплату всім вакцинованим проти коронавірусу (COVID-19) українцям.

Розмір цієї державної допомоги - 1000 гривень, які можна буде витратити лише на певні види послуг. Наприклад, глава держави, прем'єр-міністр і всі наближені до влади заявляли, що гроші можна буде витратити на покупку квитків на Укрзалізниці, на придбання абонемента в спортивний зал, на похід в кінотеатр, театр.

Українці, фото: znaj.ua
Українці, фото: znaj.ua

Зовсім недавно пояснювали, що гроші можна буде отримати або в додатку, або на порталі "Дія". Після чого, зареєструвати їх на віртуальній карті і витрачати. А зараз Кабінет Міністрів України готується прийняти відповідний порядок використання цих коштів.

"Ми очікуємо, що 8 млн громадян звернуться за виплатою в 1 тис. грн цього року. Всі будуть забезпечені цими коштами. Як і обіцяно, програма повною мірою запрацює з 19 грудня в додатку або на порталі Дія", - заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Популярні новини зараз
У Європі зростає інтерес до "інтим-відео" з нібито українськими біженцями: "Високий попит від чоловіків" Пішов із життя близький чоловік ведучої "1+1" Алли Мазур: інсульт не залишив жодного шансу "Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків
Показати ще

Українці в метро, фото: Знай.ua
Українці в метро, фото: Знай.ua

Тому отримають тисячу гривень не всі бажаючі цього року і, швидше за все, зроблять це в 2022 році.

Нагадаємо, у Зеленського пояснили, чи всі українці отримають 1000 грн за вакцинацію

Як повідомляв "Знай.ua", Шмигаль розповів, що "тисячу Зеленського" вийнято з кишень простих українців

Знай.ua писав, українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За". "За" проголосували 268 нардепів. Законопроект передбачає доходи держбюджету в розмірі 1,322 трлн. гривень, витрати - 1,497 трлн. грн.