Російський депутат Заксбору Красноярського краю Людмила Магомедова вказала на сайті регіонального парламенту контакти стриптиз-клубу замість власного номера.

Така помилка була виявлена завдяки російським ЗМІ, які намагалися зв'язатися по телефону, вказаному на сайті Заксбору Красноярського краю, до депутата Людмили Магомедової.

Людмила Магомедова
Людмила Магомедова

Яке ж було їхнє здивування, коли на іншому кінці дроту журналістам відповіла адміністратор місцевого стриптиз-клубу.

"Це стриптиз-клуб, тому не думаю, що депутат у нас" - сказала по телефону адміністратор закладу.

Популярні новини зараз
Як не "вбити" свій телефон взимку: чого не можна робити з гаджетом у холоди та морози День Прокла 3 грудня: витирайтеся виворотом білизни, нікуди не їдьте і моліться, традиції та заборони суботи Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Уважні користувачі соцмережі відразу звернули увагу на даний випадок і поширили інформацію по всьому Інтернету. Примітно, що після того, як ця інформація обійшла всі російські видання і Telegram-канали, невірний номер оперативно прибрали з сайту регіонального парламенту.

Раніше ми писали про те, що мінімалка в 6500 гривень: як змінилася зарплата українців і наскільки відрізняється від доходів в інших країнах. Українська мінімалка досягла рекордної позначки - 6500 грн. Це на 39% більше, ніж у Росії

Нагадаємо, бюджет-2022: якими будуть зарплати і пенсії на рік, ключові показники

Як повідомляв Знай.uа, до Нового року ще далеко, а ялинка вже горить: бабуся замерзла і підпалила ялинку прямо біля міської ради

Також портал Знай.uа писав, як родичам забрати пенсію, яку людина не отримала за життя: покрокова інструкція від ПФУ