На офіційній сторінці пресслужби Міністерства охорони здоров'я України в соціальній мережі Facebook з'явилася інформація про те, що Верховна Рада України прийняла Державний бюджет на наступний, 2022 рік.
Проект Закону "Про Державний бюджет України на 2022 рік" був прийнятий у четвер, 2 грудня 2021 року. Він був підготовлений Кабінетом Міністрів України і передбачає кошти, щоб встановити базовий рівень заробітної плати лікарів на позначці в 20 тисяч гривень.

Верховна Рада - фото ВРУ
Верховна Рада - фото ВРУ

Крім того, не обділили і середніх медичних працівників, про що обіцяв президент України Володимир Зеленський. За його указом їм виставили зарплату в 13,5 тисяч гривень.

"Порівняно з 2021 роком оплата пакетів медичних послуг за програмою медичних гарантій збільшена на 33,8 млрд грн. Також у бюджеті передбачено збільшення коштів для програми медичних гарантій, закупівлі нового обладнання як для лікарень, так і для лабораторій, реконструкції 48 багатопрофільних клінічних лікарень, розвитку біокластера, проведення трансплантацій, на вакцину від COVID - 19 та інше", - йдеться в повідомленні. МОЗ

Лікарня в Києві, day.kyiv
Лікарня в Києві, day.kyiv

Ще 100 мільйонів гривень, закладених для витрат на охорону здоров'я, підуть на виплати працівникам медзакладів при переїзді на нове місце роботи або при перекваліфікації під час формування мережі госпітальних округів.

"Коли вже зроблять страхову медицину? У нинішню медицину без толку вливати кошти! Ми всі лікуємося в приватних клініках і здаємо аналізи в приватних лабораторіях!", "Вчителям вже забезпечили, тепер і до медиків дійшло", - пишуть користувачі в коментарях.

Популярні новини зараз
Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом з порадами миру: йому відразу дали відсіч, а акції обвалилися Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка"
Показати ще

Нагадаємо, бюджет-2022: Рада прийняла найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

Як повідомляв "Знай.ua", дітям в Україні обіцяють виплатити по $10 000: як це буде працювати і кому світить "щасливе майбутнє"

Знай.ua писав, зарплати вчителів зростуть вже з 1 грудня: кому платитимуть до 17 057 гривень