25 листопада 2021 року, у водойму, яка розташовується біля населеного пункту Шаосін, в провінції Чжецзян, потрапило рисове вино і викликало локальну "катастрофу" з тисячами риб.

Всі вони напилися вина, стали п'яними і спливли на поверхню озера. На Youtube з'явилося відповідне відео з демонстрацією мешканців цієї водойми, в східному Китаї. Риба п'яна на вигляд, рухається дуже повільно і навіть не чинить опір, коли її виловлюють. Велика частина з них - загинула.

Гігантська риба, фото: IGFA
Гігантська риба, фото: IGFA

А все з тієї причини, що на прилеглому підприємстві, яке виробляє вино, сталася пожежа, що стала причиною витоку алкоголю. Місцеві рибалки вже стягнулися до місця події, так як на поверхні - легкий видобуток. На кадрах видно, як вони без проблем витягують за допомогою мереж багато риби.

Озеро збираються очистити після того, як вся постраждала риба спливе.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Близько місяця тому ми розповідали про те, що біля Харківської каналізаційної насосної станції №15 п'ять фекальних фонтанів утворили однойменне озеро, яке впадає в річку Немишля з різноманітними мешканцями - качками, рибами. До того ж, там гуляють люди, а проблему з нечистотами ніхто вирішувати не збирається.

Нагадаємо, з-під землі вирвалися фонтани нечистот - "фекальне озеро" отруює все навколо, українці в люті

Як повідомляв "Знай.ua", Дніпро перетворився на зелене болото, риба в жаху: "Цвіте, як печінка алкоголіка"

Знай.ua писав, в Чорнобилі оселилася рідкісний птах, чорна як ніч: "Уникає людей"