Президент Володимир Зеленський розповів до чого готуватися українцям у наступному опалювальному сезоні.

Про це він розповів на пресмарафоні присвяченому екватору каденції Президента України, у п'ятницю, 26 листопада.
Володимир Зеленський розповів про головні виклики до системи опалювання України. Так, він заявив, що влада постійно займається питаннями постачання вугілля. До того ж зазначив, що держава не буде імпортувати вугілля з Росії, те саме стосується і Казахстану.

Володимир Зеленський - марафон, скріншот
Володимир Зеленський - марафон, скріншот


"Ми повинні імпортувати його, адже нашого не вистачає. Ми не імпортуємо з Росії чи Казахстану. Однак, не хочеться палити газ. Можуть бути проблеми технічні, адже деякі блоки йдуть на ремонти, щось належить приватному сектору", — заявив Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський, фото: Instagram
Володимир Зеленський, фото: Instagram

Президент Зеленський зазначив, що питання номер один — це завершення контракту на транзит газу у 2025 році. До цього часу потрібно модернізувати теплову систему, це обійдеться державі у 300 мільярдів гривень.

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав" Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"
Показати ще