Новорічні свята не за горами, тому всі незабаром вже почнуть готуватися. Однак не менш особливим за саме свято є Адвент–період, який передує Різдву.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Традиції святкування цього передріздвяного часу є порівняно новими для українців, але вони справді дуже цікаві, особливо для діток, передає портал "Твій світ".
Адвентом називають період підготовки та час очікування Різдва. Ця назва походить від латинського слова "adventus", що в перекладі означає "прихід", тобто це час перед приходом Різдва. Традиційно адвент починається за чотири тижні до свята: в неділю, яка припадає на проміжок між 28 листопада і 3 грудня. У 2021 році його початок припадає на 28 листопада, а закінчення – на 24 грудня.
Традиції Адвенту
Існує декілька передріздвяних традицій, про які знають та які шанують в усьому світі. Мова йде про різдвяний вінок Адвенту, різдвяні сходи та календар Адвенту.
1. Різдвяний вінок Адвенту
2. Різдвяні сходи
Конструкція сходів включає в себе зірку Віфлеєму, яка закріплюється на верхній сходинці, самі сходинки, котрі символізують дні Адвенту, та порожні ясла з сіном, розташовані внизу конструкції. Кожного дня фігурку немовляти Христа спускають все нижче і нижче від зірки по сходинках. Вже на Різдво немовля потрапляє до ясел.
3. Адвент-календар
Традиційний адвент-календар – це картонний будиночок, в якому зроблено 24 маленьких віконця. У кожному з них може знаходитися цукерка, шоколадка чи маленький подарунок. Щодня дозволяється відкривати по одному віконечку. Таким чином, з кожним днем ви ставатимете на крок ближче до свята.
Нагадаємо, жодних каруселей та ярмарків, а замість Діда Мороза - Доброчар: як Київ зустрічатиме Новий Рік-2022
Також Знай писав, кинути палити, роздати борги і перевірити машину: що потрібно обов'язково встигнути до Нового року
Раніше Знай повідомляв, Новий рік 2022: чого категорично не можна робити за святковим столом