В економічному блоці телепередачі "Сніданок з 1+1" за 25 листопада 2021 року розповіли про те, де в Україні найдорожчий чорнозем і, найголовніше, як українці обирають нову роботу.

Як стало відомо, десь третина опитаних українців заради додаткових можливостей від роботодавця готові поступитися зарплатою, тоді як 70% громадян все ж відмовляються від соціального пакету.

Українці в метро, фото: Знай.ua
Українці в метро, фото: Знай.ua

Дослідження було проведено на одній з платформ з пошуку роботи в Україні. Відомо, що близько 80% опитаних осіб, які перебувають у пошуках роботи, ставлять заробітну плату на перше місце. Це головне в рейтингу кращого місця роботи.

Потім, серед пріоритетів, можна помітити команду, місце розташування, можливість кар'єрного росту і керівництва.

Популярні новини зараз
Масштабний збій у "ПриватБанку": нічого не працює, люди чекають В Україні з червня підняли тариф на електроенергію: кому доведеться "відвалити" на півтисячі більше Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще

Повідомляється, що в рейтингу далі йде - команда, можливість кар'єрного росту і керівництво. Додаткові можливості, в цьому випадку, це-компенсація за проїзд, страховка і оплата навчання.

Зовсім недавно ми відзначили, що вже з 1 грудня 2021 року буде знову перераховано прожитковий мінімум, який слідом за собою підвищить розмір пенсії та мінімальної заробітної плати.

Прожитковий мінімум буде встановлено на рівні 6500 гривень.

Нагадаємо, українець три роки не платив аліменти і став невиїзним: заборгував своїм дітям майже 150 тисяч

Як повідомляв "Знай.ua", прожитковий мінімум в Україні знову виросте: що буде з зарплатами і соцвиплатами

Знай.ua писав, саппорт-аліменти: українцям запропонували прирівняти допомогу на дітей до середньої зарплати