Національний банк України опублікував курс валют на понеділок, 22 листопада.

Починається фінальний осінній тиждень перед груднем, Новим Роком і невідомістю. НБУ поступово виставляє нові котирування. У будні дні - на кожен наступний; в п'ятницю - на вихідні і понеділок. Тому вже зараз ми можемо розібрати, які цифри були встановлені і що очікувати від американського долара і євро.
У понеділок нас, очікувано, присутні невеликі, але неприємні зміни, по відношенню до гривні. Після стрімкого падіння долара США, валюта "взяла себе в руки" і зробила різкий стрибок вгору. Тепер ціна становить - 26,5694. Це на 12 копійок більше, ніж в неділю.
На курс тисне гривня через продаж валюти "Укренерго", а ще геополітична напружена ситуація і очікування закупівель енергоносіїв.

Повертаючись до головної європейської валюти, варто відзначити, що вона все ще займає досить приємні позиції для українців. 22 листопада вартість становить - 2997,96, що на одну копійку більше, ніж раніше. Польський злотий практично не змінюється - 6,406 грн. А ось за десять російських рублів доведеться віддати - 3,6215 грн.

Офіційні курси валют Нацбанку на 21 листопада встановлені на такому рівні (по відношенню до котирувань на четвер):

100 доларів США - 2656,94 гривень (+12,67 грн).

100 євро - 2997,96 гривень (+1,08 грн).

Курс валют на 22 листопада, скріншот: НБУ
Курс валют на 22 листопада, скріншот: НБУ

Популярні новини зараз
Ви ніколи не матимете грошей, якщо у вас є щось із цього списку: не залишіться з порожнім гаманцем Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Нагадаємо, курс валют 21 листопада "покарає" долар і євро за зростання перед гривнею: посміхаємося, не все втрачено

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Гончаров заявив, що міцний курс гривні це не завжди добре

Також Знай.ua курс валют до кінця 2021 року: експерт спрогнозував долю гривні, євро і "нетонучого" долара