Негайно ми продовжуємо розбирати десятки ситуацій, пов'язаних з нашими домашніми улюбленцями - котами.

Якось мова заходила за те, чому коти люблять валер'янку, чому їх не можна годувати, використовуючи всякі хрящі, кістки та інше. А зараз відповімо на одне просте питання - як же відрізнити породистого пухнастика від звичайного.

Котик, фото: Facebook
Котик, фото: Facebook

На планеті зараз живе близько 600 мільйонів домашніх котів, з яких тільки десять відсотків є породистими. В основному існує думка, що відрізнити породистих від звичайних можна за кількома ознаками. Хоча це цілковитий міф, бо фенологічні організації використовують визначення лише за наявністю родоводу і паспорта.
Це говорить про те, що навіть бездомні котики, які можуть мати 100% ознак породи, є безпородними через відсутність родоводу і паспорта. Тоді як тварина з цими факторами, але з меншою кол-вом ознак-вважається породистим.

Котик, скріншот: Youtube
Котик, скріншот: Youtube

Кілька порід, які не були штучно виведені людиною, були затверджені фелінологами в окрему - сибірські, норвезькі лісові кішки, мейн-куни, турецька ангора, сіамська.

Популярні новини зараз
Іран у вогні: потужні вибухи по всій країні, палають військові та нафтопереробні заводи Ви ніколи не матимете грошей, якщо у вас є щось із цього списку: не залишіться з порожнім гаманцем Микола Тищенко втік на Балі з хлопчиками призовного віку, Таїланд – це відмазка Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Нагадаємо, кровотечі і смерті: чому котам краще не давати курку і рибу. Виділяється кілька причин, включаючи шанс порізати гортань зсередини, поки вихованець буде пережовувати м'ясо

Як повідомляв "Знай.ua", волохатий чоловік Юлі "Зайки" обпісяв усі штори, а потім зализав провину: "Холостяк" Заливако так би не зміг

Знай.ua писав, в Україні запрацював зоозахисний закон: за залишених собак у машині почнуть штрафувати