В Австралії справжнє нащестя крабів, ракоподібні заповнили всю інфраструктуру острова Різдва.

Про це повідомляє USA Today

Міграція крабів щорічно тягне за собою своєрідний колапс на острові Різдва. Величезна кількість ракоподібних заполоняє буквально всі дороги і вулиці.

Міграція крабів, фото Chris Bray
Міграція крабів, фото Chris Bray

Співробітникам місцевого заповідника доводиться збирати крабів граблями, щоб ті не потрапили під колеса машин. Краби рухаються ближче до моря - ці ракоподібні мешкають в лісах, а яйця відкладають поблизу океану.

Популярні новини зараз
Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові Головне за ніч, 29 січня: знищення заводу "Шахедів", українці без пенсій, напад на Артема Пивоварова та перерахунок субсидій Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Міграція крабів, фото Chris Bray
Міграція крабів, фото Chris Bray

Міграція крабів відбуватиметься приблизно з середини жовтня по січень. Точно передбачити дату міграції складно, все залежить від того, коли почнеться вологий сезон. Для того щоб дістатися до берега крабам треба близько 18 днів. Зазвичай в міграції беруть участь близько 50 мільйонів крабів. Однак в деякі роки їх буває набагато менше.

Міграція крабів, фото Chris Bray
Міграція крабів, фото Chris Bray

Острів Різдва - невеликий острів в Індійському океані, який належить Австралії. Тут щорічно можна спостерігати неймовірні картини міграції червоних крабів.

Нагадавши, найгірше, що було: на береги викинуло тисячі мертвих і живих морських жителів. Дуже багато мертвих і живих крабів з незрозумілих причин було викинуто на прибережжі

Раніше Знай писав, що вчені знайшли крабика-підлітка, який допоможе дізнатися про життя в епоху динозаврів: спав у Бурштині мільйони років

Також Знай повідомляв, тунець вагою в 52 кілограми і досягнення юного рибалки в 11 років: самі незвичайні рекорди. 11-річний хлопчик, який встановив відразу кілька досягнень